ekskluzywny fotoalbum ślubny Kraków Rzeszów

FOTOKSIĄŻKA czy FOTOALBUM; oto jest pytanie

Fotoksiążki, fotoalbumy lub albumy tradycyjne są produktami finalnymi fotoreportażu ślubnego. Pragnę tutaj krótko przedstawić różnice pomiędzy nimi ponieważ jak życie pokazuje te pojęcia często są mylone.


*****

FOTOALBUM

Fotoalbum – to produkt ekskluzywny, dla najbardziej wymagających Klientów. Sanowi go indywidualnie zaprojektowany album w twardej oprawie ze zdjęciami skomponowanymi i wydrukowanymi na sztywnych kartach. Ze względu na grubość kart (rozkładówek), a co za tym idzie – ich ciężar, zazwyczaj składa się od dziesięciu do kilkunastu rozkładówek. Technologia jego produkcji umożliwia zastosowanie szerokiej gamy dodatków, takich jak okucia narożników, okienko ze zdjęciem na okładce, zaokrąglenie narożników stron czy też dodanie efektownych napisów i wytłoczeń. Można do niego zastosować eleganckie opakowania, sama okładka fotoalbumu może być wykonana z różnych materiałów: skóry, ekoskóry, może też być zadrukowana zdjęciem.


fotoalbumy ze zdjęciem na okładce

fotoalbum projekt

fotoalbumy ślubne Kraków Rzeszów Nowy Sącz

*****

FOTOKSIĄŻKA

Fotoksiążka – mówiąc najprościej jest to książka w twardej oprawie, o miękkich stronach, zawierających dowolnie zamieszczane zdjęcia, strony drukowane są za pomocą maszyny cyfrowej na wysokiej jakości papierze. Ze względu na rodzaj papieru można w niej zamieścić bardzo dużo stron. W fotografii ślubnej ma najmniejsze zastosowanie.


*****

ALBUM TRADYCYJNY

Album tradycyjny – to album fotograficzny, z twardymi okładkami i miękkimi kartami, zazwyczaj oddzielonymi cienkimi, kalkowymi przekładkami, gdzie na poszczególnych stronach ręcznie przyklejane jest zdjęcie (zdjęcia) za pomocą fotonarożników lub fotoprzylepców. Albumy mogą mieć bardzo różne wykonanie, począwszy od okładek ze skóry ekologicznej, przez tkaniny, czy też eleganckie skórzane.


tradycyjny album ślubny


Fotoalbumy, fotoksiążki bez wykorzystywania wielokrotnie powielanych szablonów posiadają swój indywidualny i niepowtarzalny charakter.RETUSZ ZDJĘĆ


CZĘSTO OGLĄDANE

*****

zdjęcia ślubne retro

ZDJĘCIA ŚLUBNE RETRO
jako urozmaicenie albumu ślubnego ...

*****

ślubne zdjęcia czarno-białe

SPOSÓB NA ZDJECIA CZARNO-BIAŁE
czarno-białe zdjęcia ślubne to ...

*****

zdjęcia ślubne Rzeszów

TARGI ŚLUBNE RZESZÓW
Pokaz pięknych sukien ślubnych

*****