FOTOGRAFIA ŚLUBNA RETRO

Fotoszwed
zdjęcia ślubne w stylu retro


ZDJĘCIA ŚLUBNE W STYLU RETRO - VINTAGE

Dla miłośników starych zdjęć i nie tylko, mam specjalną ofertę mogącą być ciekawym urozmaiceniem ślubnego albumu czy fotoksiążki. Proponuję cyfrową obróbkę zdjęć realistycznie nawiązującą swym charakterem do fotografii z minionych epok, które znamy ze starych albumów naszych dziadków czy pradziadków.

zdjęcia stylu retro


w stylu retro vintage

Styl vintage jest bardzo szerokim pojęciem więc z powodzeniem w tej konwencji mogą zmieścić się fotografie o tak różnej stylistyce.


zdjęcia vintage

*****


stylizacja zdjęć retro                                fotografia ślubna retrovintage                               jak uzyskać efekt starych zdjęć

Do wykonania zdjęć ślubnych w stylu vintage można podejść dwojako. Aby efekt był wiarygodny należy wykorzystać odpowiednią aranżację, przygotować rekwizyty, co wymaga dużego zaangażowania ze strony Młodej Pary. Drugi sposób to skupienie się wyłącznie na obróbce cyfrowej. W tym przypadku stylizacja vintage ma sens tylko w nielicznych przypadkach, kiedy niejako przy okazji sceneria, stroję, rekwizyty przypominają swym charakterem minione czasy.

VINTAGE - obecnie słowem tym określa się produkty, które jedynie nawiązują do poprzednich epok. (przyp. Wikipedia)


stare zdjęcia

... ot taka wprawka w obróbce zdjęć

*****


 Google+
Google+

MAPA STRONY

Cyfrowa stylizacja zdjęć retro vintage.